OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NE VLORE

 • 49.000€
, Rruga Dhimitër Konomi, Vlore
shitje

OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NE VLORE

, Rruga Dhimitër Konomi, Vlore
 • 49.000€

Details

 • Price: 49.000€
 • Size: 84 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti, rruga Dhimiter Konomi.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 84m2 dhe ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te ri me ashensor.
Eshte i organizuar me 1 dhome ndenjie te madhe+kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet dhe 1 ballkon te madhe.
Apartamenti shitet i mobiluar ne menyre bashkohore dhe eshte i pabanuar me pare.
Apartamenti mund te kthehet ne 2+1 pasi ka nje hapsir te madhe. Apartamenti ka orjentim nga Perendimi qe mundeson ndricim te plote natyral. Apartamenti ka hapsire per parkim. Zona ku ndodhet te ofron qetesi, komoditet, relax dhe ka akses me te gjitha zonat e Vlores. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…luar-ne-vlore/

 • Address Rruga Dhimitër Konomi, Vlore
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate