OKAZION Shitet apartament 1+1, Afer me Gjykaten Durres

 • 38.500€
, Afer Gjykates, Durres
shitje

OKAZION Shitet apartament 1+1, Afer me Gjykaten Durres

, Afer Gjykates, Durres
 • 38.500€

Details

 • Price: 38.500€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

OKAZION
Shitet apartament 1+1, Afer me Gjykaten Durres
Apartamenti eshte me siperfaqe 77 m2 dhe ndodhet ne katin e 6
Me ballkon
Ashensor
Cmimi: 38 500 Euro
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Afer Gjykates, Durres
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona