OKAZION! SHITET AMBJENT BIZNESI+APARTAMENT+TOKË TRUALL NË LAGJJEN “8 SHKURTI”, FIER

 • 85.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

OKAZION! SHITET AMBJENT BIZNESI+APARTAMENT+TOKË TRUALL NË LAGJJEN “8 SHKURTI”, FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 238 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355 69 703 2247

Description

Okazion! Shitet ambient biznesi + apartament + tokë truall në lagjen “8 Shkurti”, Fier.
Vjen në shitje kati i parë dhe kati i tretë i një vile 3 katëshe dhe 111.1 m² tokë truall.
Kati i parë është 63 m² dhe është i organizuar në mënyrë të tillë: ambjent biznesi, 1 dhomë + kuzhinë dhe 1 tualet.
Kati i tretë është apartament dhe organizohet në: sallon + kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Shiten me një çmim prej 85 000 €/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 703 2247

https://desrealestate.al/sq/property/okazion-shitet-ambjent-biznesiapartamenttoke-truall-ne-lagjjen-8-shkurti-fier/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate