OKAZION: SHITET AMBJENT BIZNESI NE RRUGEN E RINASIT 8,200M2

 • 1.100.000€
11 Rinas, Rruga e Rinasit, Prezë, Bashkia Vorë, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1039, Albania
shitje
11 Rinas, Rruga e Rinasit, Prezë, Bashkia Vorë, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1039, Albania
 • 1.100.000€

Details

 • Price: 1.100.000€
 • Size: 8200 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Shitet ne rrugen e Rinasit Ambjent Biznesi me nje siperfaqe 616m2 ndertim me certifikat te rregullt dhe 370m2 me legalizim. Ambjenti i biznesit ka nje lartesi 8m. Ambjenti ka edhe nje siperfaqe trualli 6.200m2 plus edhe 2.000 M2 toke ne proces.
Ne total ambjenti ka ne fakt rreth 1.000 m2 siperfaqe te mbuluar dhe rreth 8.200 m2 truall.
Ambjenti i Biznesit eshte buze rrukes kryesore dhe me vendim te KM ka te drejte hyrje dalje ne rrugen kryesore edhe per kamjona. . Nje vend strategjik per cdo lloj biznesi. Zone atraktive levizjesh per 24 ore.
Pjeserishte Toka ka edhe Gjelberim Natural.
NXITONI. Mundesin e mrekullueshme per zhvillimin e cdo lloj biznesi dhe per magazinim produkti.
SHITET VETEM PER 1,100.000 Euro

 • Address Rruga e Rinasit, Prezë, Bashkia Vorë, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1039, Albania
 • Area 11 Rinas

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare