OKAZION ! SHITET AMBIENT BIZNESI TE KOPSHTI BOTANIK

 • 188.000€
, Kopështi Botanik
shitje

OKAZION ! SHITET AMBIENT BIZNESI TE KOPSHTI BOTANIK

, Kopështi Botanik
 • 188.000€

Details

 • Price: 188.000€
 • Size: 290 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 3
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Okazion ambjent biznesi 290 m2, me hipoteke, kati 0 i ndertimit, buze rruge.
Ambienti eshte i investuar dhe i arreduar per biznes ne menyre bashkohore.
Ambienti eshte shume afer me autostraden e Tegut dhe Kopshtin Botanik.
I gjithe ambjenti ka aspirim dhe kondicionim dhe shitet me gjithe biznesin e kompletuar , ose mund te pershtatet ne cdo lloje biznesi qe ju deshironi.

Ambienti eshte i organizuar me 8 dhoma, 3 tualete, 3 dushe si dhe nje magazine e madhe 90 m2 open space.
Per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni ne numrin e telefonit 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…pshti-botanik/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate