OKAZION SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONFERENCA E PEZËS , FIER 2,800,000 LEK / Total

 • 33.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

OKAZION SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONFERENCA E PEZËS , FIER 2,800,000 LEK / Total

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 33.000€

Details

 • Price: 33.000€
 • Size: 32 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 69 703 2243

Description

Okazion shitet ambient biznesi në lagjen Konferenca e Pezës , Fier , me një sipërfaqe prej 32 m² . Ambienti posedon dokumentacion të rregullt dhe është i përshtatshëm për çdo lloj biznesi . Çmimi i shitjes është 33000 € / total . Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e telefonit +355 69 703 2243 .

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate