OKAZION! SHITET 497 m2 NJESI NE MISTO MAME

, Misto Mame
shitje

OKAZION! SHITET 497 m2 NJESI NE MISTO MAME

, Misto Mame

Details

  • Size: 84 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet 497 m2 njesi e pershtatshme per cdo lloj biznesi, aktualisht Supermarket i madh por mund te ndajet dhe ne 3 ambjente.

Ambienti ndodhet ne Misto Mame ne katin e pare te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Ambientet variojne me siperfaqe tek 87.3 m2, 230 m2, 180 m2.

Ambientet disponojne dokumentacion te plote hipotekor . Per nje vizite ne kete prone kontaktoni 0692033500.

  • Address Misto Mame
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate