OKAZION! SHITET 4500m2 TOKE NE RINAS

  • 150.000€
, Ne Rinas
shitje

OKAZION! SHITET 4500m2 TOKE NE RINAS

, Ne Rinas
  • 150.000€

Details

  • Price: 150.000€
  • Size: 4500 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet 4500 toke ne Rinas. Toka ndodhet pak metra larg rruges kryesore.
Toka ndodhet ne nje prej zonave me te qeta te Tiranes dhe mundeson gjithe facilitetet e nevojshme.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per vizite ne kte prone ose ne prona te tjera kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…toke-ne-rinas/

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate