OKAZION! Shitet 4200m2 toke buze detit ne Jale

, Jalë
shitje

OKAZION! Shitet 4200m2 toke buze detit ne Jale

, Jalë

Details

  • Size: 4200 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

OKAZION! Shitet 4200m2 toke buze detit ne Jale me plan studimor per ndertim.Toka ndodhet ne nje prej zonave me te bukura te Jugut, e pershtateshme per zhvillim turizmi. Zona ku ndodhet ofron gjith facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesija dhe relaksi duke e ber nje prej vendet me te lakmuara nga pushushuesit.  Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500

  • Address Jalë
  • City Dhermi

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate