OKAZION SHITET 3+1+2 TEK FAKULTETI I SHKENCAVE

 • 95.000€
, FAKULTETI I SHKENCAVE
shitje

OKAZION SHITET 3+1+2 TEK FAKULTETI I SHKENCAVE

, FAKULTETI I SHKENCAVE
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696484888

Description

Tek fakulteti i shkencave shitet apartament 3+1+2 i mobiluar me nje cmim shume te mire per zonen ku ndodhet.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe organizohet ne 1 sallon te madh,1 kuzhine,3 dhoma gjumi,2 tualete.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Kontakto tani ne numrin e telefonit 0696484888 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…i-i-shkencave/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate