OKAZION SHITET 2+1+2+2 BALLKONE NE QENDER TE KAMZES

 • 54.000€
, Ne qender te Kamzes
shitje

OKAZION SHITET 2+1+2+2 BALLKONE NE QENDER TE KAMZES

, Ne qender te Kamzes
 • 54.000€

Details

 • Price: 54.000€
 • Size: 129 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

OKAZION!!! Shitet apartament 2+1+2+2 ballkone, ne qender Kamez. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 128.5m2. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhin, 1 dhome ndenje, 2 tualete ,2 ballkone. Apartamenti eshte nje ndertim shume cilesor  , me dyer dhe dritare dopjo xham, tualet me hidrsanitare cilesore, pamje panoramike, ndricim perfekt, instalimet te gjitha funksionale. Zona ku ndodhet ofron te gjith facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesia dhe relaksi. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

 • Address Ne qender te Kamzes
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate