OKAZION SHITET 2+1 NE FRESK

 • 60.000€
, Ne Fresk

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

OKAZION !!! Shitet Apartament 2+1 ne Fresk, prane restorant FRESKU.Ndodhet ne nje pallat te ri ne katin e pare ,me ashensor.
Pallati eshte i mireadministruar. Organizohet ne 1 sallon, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualete.
Apartamenti ka orientim Jug-Perendim,orientim i favorshem me drite dhe diell pjesen me te madhe te dites.
Zona ku ndodhet eshte e qete dhe ka akses te lehte me zonat kyce te Tiranes. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…t-21-ne-fresk/

 • Address Ne Fresk
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate