VLORE SHITEN DYQANE OKAZION.

 • 160.000€
, https://maps.app.goo.gl/72vcJ8aSRfbzkPeZ6
shitje

VLORE SHITEN DYQANE OKAZION.

, https://maps.app.goo.gl/72vcJ8aSRfbzkPeZ6
 • 160.000€

Details

 • Price: 160.000€
 • Size: 80 m²
 • Type: ambjent biznesi, dyqan
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0694119896

Description

<span;>Hapsira ne shitje totale eshte 80 metra dhe eshte e organizuara ne dy ambiente te ndara nga 40 metra secila te cilat aktualisht jane te dhèna me qera dy bizneseve te ndryshme me kontrate afatgjate. Ambientet ndodhen ne nje nga zonat kryesore te qytetit te Vlores direkt ne rrugen kryesore Misto Mele perballe me shkollen “24-Maj” Ambientet jane me vetrata te medha xhami , me banjo te brendeshme si dhe disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor. Po keshtu keto ambiente pervecse aktualisht jane te dhena me qera afatgjate mund te sherbejne ne te ardhmen edhe si per investimim per ndertim pallati.

 • Address https://maps.app.goo.gl/72vcJ8aSRfbzkPeZ6
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Edion
 • Edion

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Edion
 • Edion