OKAZION!!! SHITEN APARTAMENTE TEK FIORI DI BOSCO!!!

 • 90.000€
Kompleksi Fiori di Bosco

OKAZION!!! SHITEN APARTAMENTE TEK FIORI DI BOSCO!!!

Kompleksi Fiori di Bosco
 • 90.000€

Details

 • Property ID: 20114
 • Price: 90.000€
 • Property Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shiten dy apartamente me tipologji 2+1+2!!! Apartamentet kane nje siperfaqe respektivisht prej 104.8 m2 dhe ndodhet ne katin e 8, kurse apartamenti tjeter zoteron nje siperfaqe prej 96 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 komercial.
Te dy apartamentet mund te shiten se bashku ose jo. Apartamentet jane te pamobiluar.
Pozicioni ku ndodhen apartamentet ofrojne te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese cilesore!!!
Per me shume kontaktoni ne nr. 0692033500 per nje vizite ne prone!!!

https://billionrealty.al/index.php/p…iori-di-bosco/

 • Address Kompleksi Fiori di Bosco
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate