OKAZION!!! SHITEN 5000 M2 TOKE NE KARPEN ID-954

, Karpen, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2505, Albania
shitje

OKAZION!!! SHITEN 5000 M2 TOKE NE KARPEN ID-954

, Karpen, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2505, Albania

Details

  • Size: 5000 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355692033500

Description

OKAZION!!! SHITEN 5000 M2 TOKE NE KARPEN ID-954

OKAZION!

Shitet 5000 m2 toke ne Karpen.

Toka ndodhet ne nje prej zonave me te bukura te bregdetit Adriatik, e pershtateshme per zhvillim turizmi.

Zona ku ndodhet ofron te gjithe facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesia dhe relaksi kaq te lakmuara per pushuesit.

Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500

https://billionrealty.al/index.php/property/okazion-shiten-5000-m2-toke-ne-karpen/

  • Address Karpen, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2505, Albania
  • City Kavaje

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate