OKAZION! SHITEN 4000 M2 NE LIVADH ME PLAN STUDIMI ID-945

, Livadh, Rruga Lere, 1 Maji (Himarë), Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
shitje

OKAZION! SHITEN 4000 M2 NE LIVADH ME PLAN STUDIMI ID-945

, Livadh, Rruga Lere, 1 Maji (Himarë), Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania

Details

  • Size: 4000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355692033500

Description

OKAZION! SHITEN 4000 M2 NE LIVADH ME PLAN STUDIMI

  • ID-945

OKAZION!

Shitet 4000m2 toke ne Livadh me plan studimor.

Toka ndodhet ne nje prej zonave me te bukura te Jugut, e pershtateshme per zhvillim turizmi.

Zona ku ndodhet ofron te gjithe facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesia dhe relaksi kaq te lakmuara per pushuesit.

Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500

  • Address Livadh, Rruga Lere, 1 Maji (Himarë), Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate