OKAZION! SHITEN 33600 M2 TRUALL NE KARPEN ID-952

, Karpen, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2505, Albania
shitje

OKAZION! SHITEN 33600 M2 TRUALL NE KARPEN ID-952

, Karpen, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2505, Albania

Details

  • Size: 33600 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355692033500

Description

OKAZION! SHITEN 33600 M2 TRUALL NE KARPEN ID-952

OKAZION!
Shitet 33600 m2 truall ne Karpen.
Toka ndodhet ne nje prej zonave me te bukura te bregdetit Adriatik, e pershtateshme per zhvillim turizmi.
Zona ku ndodhet ofron te gjithe facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesia dhe relaksi kaq te lakmuara per pushuesit.
Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500

OKAZION! SHITEN 33600 M2 TRUALL NE KARPEN

  • Address Karpen, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2505, Albania
  • City Kavaje

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate