OKAZION! SHITEN 32000 M2 TOKE NE DHERMI ME PLAN STUDIMI! ID: Billion551

  • 1€
, Dhërmi, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
shitje

OKAZION! SHITEN 32000 M2 TOKE NE DHERMI ME PLAN STUDIMI! ID: Billion551

, Dhërmi, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
  • 1€

Details

  • Price: 1€
  • Size: 32000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355692033500

Description

OKAZION! SHITEN 32000 M2 TOKE NE DHERMI ME PLAN STUDIMI!
ID: Billion551
Shitet 32000 m2 toke ne Dhermi me plan studimor. Toka ndodhet ne nje prej zonave me te bukura te Jugut, e pershtateshme per zhvillim turizmi. Zona ku ndodhet ofron te gjithe facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesia dhe relaksi kaq te lakmuara per pushuesit. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500
https://billionrealty.al/property/1897/okazion-shiten-32000-m2-toke-ne-dhermi-me-plan-studimi-billion551.html

  • Address Dhërmi, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
  • City Dhermi

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate