OKAZION! SHITEN 32000 M2 TOKE NE DHERMI ME PLAN STUDIMI ID-951

, Dhërmi, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
shitje

OKAZION! SHITEN 32000 M2 TOKE NE DHERMI ME PLAN STUDIMI ID-951

, Dhërmi, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania

Details

  • Size: 32000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355692033500

Description

OKAZION! SHITEN 32000 M2 TOKE NE DHERMI ME PLAN STUDIMI ID-951

OKAZION!

Shitet 32000 m2 toke ne Dhermi me plan studimor.

Toka ndodhet ne nje prej zonave me te bukura te Jugut, e pershtateshme per zhvillim turizmi.

Zona ku ndodhet ofron te gjithe facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesia dhe relaksi kaq te lakmuara per pushuesit.

Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500

OKAZION! SHITEN 32000 M2 TOKE NE DHERMI ME PLAN STUDIMI

  • Address Dhërmi, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
  • City Dhermi

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate