OKAZION! SHITEN 2 APARTAMENTE 2+1+2 TE KOPSHTI BOTANIK!

 • 83.600€
, Kopështi Botanik
shitje

OKAZION! SHITEN 2 APARTAMENTE 2+1+2 TE KOPSHTI BOTANIK!

, Kopështi Botanik
 • 83.600€

Details

 • Price: 83.600€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Tek Kopshti Botanik shitet Super Apartamente  2+1+2 + ballkon. Apartamentet ndodhen ne katin e2-te dhe te  3-te ne nje pallat te ri me ashensor.Apartamentet organizohen me 1 sallon te madh, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare ,1 ballkone. Apartamentet  ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes fale qetesise dhe ajrit te paster. Zona ku ndodhet  ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te tjera kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/property/okazion-shitet-apartament-212-te-kopshti-botanik/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate