OKAZION! SHITEN 1200 M2 TOKE TEK UJI I FTOHTE NE VLORE ID-953

, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9400, Albania
shitje

OKAZION! SHITEN 1200 M2 TOKE TEK UJI I FTOHTE NE VLORE ID-953

, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9400, Albania

Details

  • Size: 1200 m²
  • Type: toke, truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355692033500

Description

OKAZION! SHITEN 1200 M2 TOKE TEK UJI I FTOHTE NE VLORE ID-953

OKAZION!

Shitet 1200 m2 toke tek Uji i Ftohte ne Vlore

Toka ndodhet ne nje prej zonave me te bukura te Jugut, e pershtateshme per zhvillim turizmi.

Zona ku ndodhet ofron te gjithe facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesia dhe relaksi kaq te lakmuara per pushuesit.

Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500

OKAZION! SHITEN 1200 M2 TOKE TEK UJI I FTOHTE NE VLORE

  • Address Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9400, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate