OKAZION PRANE PROFARMES… APARTAMENT 2+1…!!

 • 103.090€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Ish Profarma
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Ish Profarma
 • 103.090€

Details

 • Price: 103.090€
 • Size: 98 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6

Description

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 98 m2 ne katin e 6… NE NDERTIM..!!

Apartamenti ndodhet prane ish-profarmes , ne nje pallat ne ndertim me punime super cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire ne nje rezindence ne nje zone sume mire dhe te kerkuar te Tiranes me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire dhe te qete..!!

Per momentin Pa Hipoteke pasi eshte ne ndertim…!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 1050 EURO m2 NGA 1100 EURO QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE PALLAT..!!

LIKUJDIM TOTAL…!!

Vetem per klientat qe njofin zonen…!!

www.pronareger.com

Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335

REAL ESTATE REGER

 • Address Ish Profarma
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger