OKAZION PRAN VENIUS… AP 2+1..!!

 • 86.100€
, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION PRAN VENIUS… AP 2+1..!!

, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 86.100€

Details

 • Price: 86.100€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

OKAZION NE XHAMLLIK … AP 2+1…!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 105 m2 ne katin e 4 ..!! NE NDERTIM..!!
Apartamenti ndodhet pran Venius ne nje kompleks te ri ne ndertrim me punime cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire, zona foron te gjitha fasalitetet per nje jetese shume te mire..!! Per momentin pa hipotek pasi eshte ne ndertim..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 820 EURO m2 NGA 950 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS..!!
LIKUJDIM TOTAL..!! Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
www.pronaideal.com
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana,

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL