OKAZION PRAN SPITALIT NR 5.. AP 2+1..!!

 • 86.100€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION PRAN SPITALIT NR 5.. AP 2+1..!!

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 86.100€

Details

 • Price: 86.100€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

OKAZION PRAN SPITALIT NR 5… AP 2+1..!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 105 m2 ne katin e 4..!! NE NDERTIM (pran perfundimit)
Apartamenti ndodhet pran spitalit nr 5 ne nje kompleks te ri ne ndertim me punime cilesore me nje planimetri dhe orjentim te mire ne nje zone shume te mire per benim me te gjitha fasalitetet per nje jetese te mire dhe te qete..!! Per momentin pa Hipotek pasi eshte ne ndertim..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 820 EURO m2 NGA 900 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS..!!
LIKUJDIM TOTAL..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
dhe websaitin tone
pronaideal.com
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL