OKAZION-Post Parkimi Per Shitje, Ish Profarma

, Profarma

Details

  • Type: garazh
  • Status: shitje
  • Kati: -1
  • Mob / Tel: +355676770475

Description

Posti eshte i pozicionuar ne katin -1 te nje kompleksi te ri ne nje nder zonat me te vjetra te Tiranes, ish Proframa.

Ka nje siperfaqe totale 29,2 m2 nder keto 16,58 m2 siperfaqe e brendshme.

Nje ndertim bashkekohor me parametra dhe cilesi te larte ne ndertim.
Fasada e jashtme e ndertimit eshte me sistem termik dhe e veshur me tulle dekorative.

Per me shume informacion mund te na kontaktoni.

  • Address Profarma
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj