OKAZION PERBALLE ISH-DOGANES… APARTAMENT 2+1

 • 90.200€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Dogana
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Dogana
 • 90.200€

Details

 • Price: 90.200€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2

Description

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe perj 96 m2 ne katin e 2. Apartementi ndodhet perballe Doganes, ne nje kompleks me punime shume cilesore me planimeri dhe orjentim shume te mire, me te gjitha facilitetet per nje jetese sa me te mire dhe te qete.

 

Cmimi:

940€/m² nga 1100€/m² qe eshte cmimi aktual ne kete rezidence.

 

 

 

Te dhena mbi apartamentin:

-Siperfaqja e apartamentit: 96m²

-Kati i 2 banim

 

 

Organizimi i brendshem:

-1 ambient ndenje & kuzhine

-2 dhoma gjumi

-1 tualete

-1 ballkon

 

Cilesime te tjera:

-Me ashensor

-Shkalle te brendshme

 

Prona nuk disponon dokumentacion hipotekor pasi eshte ne ndertim.

Per nje vizite ne prone apo per me teper informacion kontaktoni ne numrin: 0694273672 ose 0692033335.

www.pronareger.com

REAL ESTATE REGER

 • Address Dogana
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger