OKAZION PERBALL SPITALIT AMERIKAN 3… APARTAMENT 2+1..!!

, Bedri Karapici, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Bedri Karapici, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Details

  • Size: 105 m²
  • Rooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 5
  • Mob / Tel: +355682017333

Description

OKAZION PERBALL SPITALIT AMERIKAN 3 …!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 105 m2 ne katin e 5 … NE NDERTIM..!!
Apartamenti ndodhet perball spitalit amerikan 3 ne nje kompleks te ri ne ndertim me punime cilesore, me te gjitha fasilitetet per nje jetese te mire dhe te qete..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 680 EURO m2 NGA 850 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS…!!
LIKUJDIM TOTAL…!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Nxitoni te perfitoni nga kjo ofert e limituar ne kohe..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1

  • Address Bedri Karapici, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
  • Real Estate I-DEAL