OKAZION PERBALL AMERIKAN 3.. AP 2+1..!!

 • 55.000€
, Fusha Skender Halili, Mustafa Haska, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION PERBALL AMERIKAN 3.. AP 2+1..!!

, Fusha Skender Halili, Mustafa Haska, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 84 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033335

Description

Okazion perball spitalit amerikan 3… ap 2+1..!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 84 m2 ne katin e 3..!! Ne Ndertim..!!
Apartamenti ndodhet perball spitaleit amerikan 3 ne nje kompleks te ri ne ndertim me punime super cilesore nje nga me te miret dhe me te bukurit e zones me nje planimetri dhe orjentim shume te miere.!!
Per momentin pa HIPOTEK se eshte ne ndertim..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 650 EURO m2 NGA 800 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS..!!
LIKUJDIM TOTAL..!! Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Nxitoni te perfitoni nga kjo ofert e limituar ne kohe..!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
Na vizitoni ne zyren tone, adresa: Prane ish ekspozites shqiperia sot, ngjitur me bar restorant E88, bulevardi Gjergj Fishta.

 • Address Fusha Skender Halili, Mustafa Haska, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger