OKAZION NE YZBERISHT…. Apartament 2+1..!!

 • 95.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 108 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692033335

Description

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 108 m2 ne katin e 6…!!
Apartamenti ndodhet ne Yzberisht ne nje kompleks te ri ne ndertim me punime super cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire ne nje zone te mire dhe te qete per banim, nje nga komplekset me te mire dhe me te bukur te zones.
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 880 EURO m2 NGA 1100 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS…!!
LIKUJDIM TOTAL..!!
Vetem per klientet qe njohin zonen..!!
Nxitoni te beni tuajin kete apartament..!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER

 • Address Yzberisht
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger