OKAZION NE XHAMLLIK… APARTAMENT 2+1…!! (Shitje urgjente)

 • 91.200€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Ne Xhamllik
shitje

OKAZION NE XHAMLLIK… APARTAMENT 2+1…!! (Shitje urgjente)

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Ne Xhamllik
 • 91.200€

Details

 • Price: 91.200€
 • Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692033335

Description

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 106 m2 ne katin e 6… NE NDERTIM..!!
Apartamenti ndodhet ne Xhamllik , ne nje pallat te ri ne ndertim me punime super cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire ne nje rezindence ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire dhe te qete..!! Per momentin Pa Hipoteke pasi eshte ne ndertim…!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 860 EURO m2 NGA 950 EURO QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE REZIDENCE..!! SHITJE URGJENTE..!!
LIKUJDIM TOTAL…!!
Vetem per klientat qe njofin zonen…!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER

 • Address Ne Xhamllik
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger