OKAZION NE PORCELAN… Apartament 1+1…!!

 • 62.000€
4 Kinostudio / Porcelan, Porcelan

Details

 • Price: 62.000€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3

Description

Shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe 60 m2 ne katin e 3..!! …!! NE NDERTIM..!!

Apartamenti ndodhet ne rr. Aleksander Moisiu prane Porcelanit ne ndertim ne perfundimtare, me punime cilesore me nje super planimetri dhe orjentim shume te mire ne nje zone te qete per banim me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire…!! Aktualisht pa hipoteke pasi eshte ne ndertim.

SHITET PER NJE CMIM OKAZION PREJ 950 EURO NGA 1100 ERUO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE PALLAT..!!

I PADISKUTUESHEM

LIKUJDIM TOTAL…!!

Vetem per klientat qe njofin zonen…!!

www.pronareger.com

Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335

REAL ESTATE REGER

 • Address Porcelan
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger