Okazion ne Myslym Shyri…. Apartament 2+1 Me Hipoteke….!!

 • 139.000€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Okazion ne Myslym Shyri…. Apartament 2+1 Me Hipoteke….!!

7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 139.000€

Details

 • Price: 139.000€
 • Size: 102 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE.. MYSLYM SHYRI..!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 102 m2 ne katin e 3 … ME HIPOTEKE..!!
Apartamenti ndodhet ne fillim te myslym shyrit ne nje pallat te ri me ashensor me nje planimetri dhe orjetim te mire ne nje zone shume te mire dhe te kerkuar te Tiranes me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jtese te mire dhe te qete..!! Apartamenti eshte teresisht i mobiluar me nje mobilim bashkohor..!!
SHITET PER NJE CMIM 139.000 EURO…!!
Nxitoni te beni tuajin kete apartament..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
www.pronaideal.com
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana,

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL