OKAZION NE LAPRAKE… APARTAMENT 2+1…!!

 • 88.800€
, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION NE LAPRAKE… APARTAMENT 2+1…!!

, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 88.800€

Details

 • Price: 88.800€
 • Size: 111 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

OKAZION NE LAPRAKE… AP 2+1..!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 111 m2 ne katin e 2..!! (GATI PER BANIM)
Apartamenti ndodhet pran karburant kupoles ne nje pallat te ri te sapo perfunduar me punime cilesore me nje planimetri dhe orjentim te mire ne nje zone te mire dhe te qete per benim. Apartamenti ndodhet te kompleksi E88..!! Per momentin pa HIPOTEKE..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 800 EURO m2 NGA 900 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE PALLAT..!!
LIKUJDIM TOTAL..!!
Nxitoni te beni tuajin kete super apartament..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i pare.
Tirane

 • Address Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL