OKAZION NE LAPRAKE… APARTAMENT 2+1..!!

 • 105.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692033335

Description

Shiten apartment 2+1 me nje siperfaqe 100 m2 ne katin e 5.. NE NDERTIM…!! Apartamenti ndodhet ne laprake, te Procredit, poshte kupoles ne nje nga komplekset me te mire dhe me te bukur te zones me punime super cilesore me nje planimetri dhe orjentim te mire ne nje zone te mire te Tiranes me te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire..!! Per momentin pa Hipoteke pasi eshte ne ndertim..!!
SHITET PER NJE CMIM SUPER OKAZION PREJ 1050 EURO M2 NGA 1200 QE ESHTE AKTUALISHT NE ATE KONPLEKS..!!
LIKUJDIM TOTAL..!!
Vetem per klientet qe njohin zonen
www.pronareger.com
Per me shume informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER

 • Address Laprake
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger