Okazion ne kopshti zologjik… Apartament 2+1 me Hipoteke..!!

 • 149.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, eduard mano
shitje
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, eduard mano
 • 149.000€

Details

 • Price: 149.000€
 • Size: 124 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

OKAZION TE KOPSHTI ZOLOGJIK… Apartament 2+1..!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 124 m2 ne katin e 5.. ME HIPOTEKE..!!
Apartamenti ndodhet te Kopshti zologjik ne rrugen Eduard Mano ne nje pallat te ri te mire administruar ne nje zone shume te mire dhe te qete per banim me te gjitha fasilitetet e mundshme, shume pran parkut te liqenit. Apartamenti organizohet nga Sallon + Guzhine Gatimi, Dy dhoma Gjumi, Koridor Shperndares, Dy Tualete, Ballkon..!!
SHITET PER NJE CMIM 149.000 EURO…(1200 euro\m2)
Vetem per klientat qe njofin zonen…!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i Pare..!!

 • Address eduard mano
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL