OKAZION NE KASHAR… APARTAMENT 1+1…!!

 • 48.000€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Kashar

Details

 • Price: 48.000€
 • Size: 66 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8

Description

Shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe 66 m2 kati i 8 + garazhd….NE NDERTIM..!!

Apartamenti ndodhet ne kashar, ne nje pallat te ri ne ndertim me punime cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire, ne nje zone te mire me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te qete…!! Per momentin pa Hipoteke pasi eshte ne ndertim..!!

SHITET PER NJE CMIM OKAZION 730 EURO m2 + GARAZHD ME VLERE 10,000 EURO…!!

LIKUJDIM TOTAL….!!

Vetem per klientet qe njohin zonen..!!

Nxitoni te beni tuajin kete apartament..!!

www.pronareger.com

Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335

REAL ESTATE REGER

 • Address Kashar
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger