OKAZION NE GJIRIN E LALEZIT… SHITEN APARTAMENTE 1+1 DHE 2+1..!!

 • 260.000€
, Gjiri i lalezit

Details

 • Price: 260.000€
 • Size: 160 m²
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1

Description

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 ne gjirin e lalezit te lura 3…!! ME HIPOTEKE…!!

Apartamenti 1+1 me siperfaqe 63 m2 nga te cilat 15 m2 jane verande, me pamje dhe orjentim shume te mire, dhe punime shume cilesore ne katin e dyte.

Apartamenti 2+1, duplex, me nje siperfaqe 160 m2, ne katin e pare sallon +dhome gatimi dhe tualet, ne katin e dyte 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe garderob, dhe oborr prej 80 m2, me super pamje dhe super punime.

Shiten me celsa ne dore.

SHITET PER NJE CMIM PREJ 260,000 EURO TE DYJA BASHKE, NGA 1600 EURO M2 QE ESHTE AKTUALISHT NE ATE ZONE…!!

ESHTE NJE RAST I RRALLE PER TE MOS U NENVLERSUAR…!!

LIKUJDIM TOTAL..!!

Vetem per klientet serioze dhe te interesuar per te blere…!!

Nxitoni te perfitoni nga kjo oferte e limituar ne kohe…!!

www.pronareger.com

Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335

REAL ESTATE REGER

 • Address Gjiri i lalezit
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger