OKAZION! NE FRESK PENTHOUSE 346 M2 PER SHITJE! ID: Billion1490

 • 100.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

OKAZION! NE FRESK PENTHOUSE 346 M2 PER SHITJE! ID: Billion1490

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 346 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

OKAZION! NE FRESK PENTHOUSE 346 M2 PER SHITJE!
ID: Billion1490

Ofrojme super penthouse per shitje ne Fresk .Zona eshte kthyer ne nje me te preferuarat per banim pasi te ofron qetesine dhe ajrin e paster, gjithashtu kompleksi ka nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregetare.Me nje cilesi te larte ndërtimit, duke ofruar cilësinë më të mirë në treg si në projektim dhe zbatim, nëpërmjet implementimit të teknologjisë më të lartë dhe bazuar në standartet europiane të ndërtimit.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 346 m2, nga ku 152.4 m2 eshte siperfaqja e apartamentit, dhe 194 m2 verande.Eshte i organizuar ne nje korridor , nje sallon te bollshem me dalje ne ballkon,2 dhoma gjumi njera prej te cilave me tualet , ndersa dhoma tjeter me dalje ne ballkon dhe ne tualetin kryesor.Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te ,ka organizim te rregullt dhe orientim optimal,cka e bën të jetë i ndricuar gjatë gjithë ditës dhe te kete nje pamje panoramike te Tiranes . Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/4428/ne-fresk-penthouse-346-m2-per-shitje-billion1490.html

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate