OKAZION NE FRESK .. AP 2+1…!!

 • 43.700€
, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

OKAZION NE FRESK .. AP 2+1…!!

, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 43.700€

Details

 • Price: 43.700€
 • Size: 81 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

OKAZION NE FRESK… AP 2+1 ..!!

Shitet apartament 2+1 me nje siper faqe 81 m2 ne katin e 3 ..!! NE NDERTIM…!!
Apartamenti ndodhet ne fresk pran restorant qesarakes ne nje kompleks te ri ne ndertim me punime cilesore nje nga komplekset me te bukur te zones, me nje planimetri dhe orjetim te mire. Per momentin pa Hipotek pasi eshte ne ndertim..!! Zona ofron te gjitha fasalitetet per nje jetese te mire dhe te qete..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 540 Euro m2 NGA 650 Euro m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS…!!
LIKUJDIM TOTAL…!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
www.pronaideal.com
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1

 • Address Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL