Okazion ne Don Bosko.. Apartament 2+1…!!

 • 97.700€
, Don Bosko
shitje

Okazion ne Don Bosko.. Apartament 2+1…!!

, Don Bosko
 • 97.700€

Details

 • Price: 97.700€
 • Size: 93 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

OKAZION NE DON BOSKO… Apartament 2+1..!!

Shitet Apartament 2+1 me nje siperfaqe 93 m2 ne katin e 3 … NE NDERTIM..!!
Apartamenti ndodhet ne Don Bosko mbrapa kishes, ne rrugen Egnatia ne nje pallat te ri ne ndertim me punime super me nje planimetri dhe orjentim shume te mire ne nje zone te mire dhe te qete per banim me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire…!! Per momentin pa Hipoteke pasi eshte ne ndertim..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 1050 EURO m2 NGA 1300 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS…!!
LIKUJDIM TOTAL….!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Nxitoni te beni tuajin kete apartament..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i Pare..!!

 • Address Don Bosko
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL