OKAZION NE DON BOSKO … AP 2+1..!!

 • 96.600€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION NE DON BOSKO … AP 2+1..!!

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 96.600€

Details

 • Price: 96.600€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

OKAZION NE DON BOSKO … AP 2+1 ..!!

Shitet aparartament 2+1 me nje siperfaqe 105 m2 ne katin e 8..!! NE NDERTIM..!!
Apartamenti ndodhet ne don bosko ne nje kompleks te ri ne dnertim me punime cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire ne nje zone te mire dhe te qete per banim..!! Per momentin pa Hipotek pasi eshte ne ndertim ..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 920 EURO m2 NGA 1000 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS..!!
LIKUJDIM TOTAL..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
dhe websaitin tone
pronaideal.com
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL