OKAZION NE ASTIR… Apartament 2+1 …!!

 • 90.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Ne Astir
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Ne Astir
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 93 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033335

Description

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 93 m2 ne katin 2-te me garazhd … NE NDERTIM..!!
Apartamenti nodhet ne Astr, mbrapa ish karburant Kastrati, prane lumit Lana, ngjitur me Green City, ne nje rezidence te re ne ndertim me punime super cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire ne nje zone te mire dhe te qete per banim me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire…!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 970 EURO m2 NGA 1200 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE REZIDENCE + NJE POST GARAZHDI ME DETYRIM ME VLERE 12000 EURO…!!
LIKUJDIM TOTAL…!!
Vetem per klientat qe njofin zonen…!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER

 • Address Ne Astir
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger