OKAZION NE ALI DEM… APARTAMENT 2+1…!! ME HIPOTEKE..!!

 • 88.800€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi

Details

 • Price: 88.800€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033335

Description

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 120 m2 ne katin e 3… NE HIPOTEKE..!!
Apartamenti ndodhet ne Ali Dem , ne nje pallat ne ndertim me punime shume cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire ne nje zone shume mire dhe te qete te Tiranes me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire dhe te qete..!! Per momentin.
OKAZION 740 EURO m2 NGA 1000 EURO QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE PALLAT..!!
Vetem per klientet qe njohin zonen
www.pronareger.com
Per me shume informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER

 • Address Ali Demi
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger