Okazion! Jepet me qira garsoniere tek 5 Maji.

 • 190€
8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Okazion! Jepet me qira garsoniere tek 5 Maji.

8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 190€

Details

 • Price: 190€
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Jepet me qira garsoniere në Rrugën 5 Maji.
Organizohet në ambientin e gatimit dhe të fjetjes, 1 tualet, në katin e 2 banim.
Zona ku ndodhet apartamenti është lehtësisht e aksesueshme me të gjitha akset kryesore të Tiranës.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:

+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

 • Address Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania