OKAZION!!! JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT ME MOBILIM LUKSOZ

 • 380€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Sheshi Willson
qera

OKAZION!!! JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT ME MOBILIM LUKSOZ

5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Sheshi Willson
 • 380€

Details

 • Price: 380€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

OKAZION!!! Jepet me qera super apartament 1+1, te sheshi “Willson” te farmaci “Daja”.
Apartamenti organizohet në nje sallon të bollshëm së bashku me kuzhinën, 1 dhomë gjumi të rehatshme dhe 1 tualet.
Apartamenti jepet i mobiluar në mënyrë moderne dhe luksoze. Apartamenti ndodhet në katin e katërt.
Zona ofron të gjitha facilitetet dhe aksesin e nevojshëm, pasi është një nga zonat më të kërkuara të Tiranes.
Për një vizitë në pronë kontaktoni në numrin 0696484888.

https://billionrealty.al/index.php/p…obilim-luksoz/

 • Address Sheshi Willson
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate