OKAZION! JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PERBALLE AMERIKAN 3!

 • 1.600€
, Perballe spitalit Amerikan 3
qera

OKAZION! JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PERBALLE AMERIKAN 3!

, Perballe spitalit Amerikan 3
 • 1.600€

Details

 • Price: 1.600€
 • Size: 150 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qera super ambient biznesi perballe spitalit Amerikan 3.
Ambienti ndodhet ne kati e 1-re te nje kompleksi te ri te sapo perfunduar me cilesi punimesh me parametrat bashkekohore.
Ambienti eshte i pershtashem per te zhvilluar nje shumellojshmeri biznesesh (zyra,laborator dentar, klinike dentare,estetike etj) dhe zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha mundesite dhe lehtesirat per te zhvilluar biznesin tuaj. Prona disponon te gjithe dokumentacionin e nevojshem.
Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…le-amerikan-3/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate