OKAZION I LIMITUAR NE KOHE…SHITET 2+1

 • 64.800€
,
shitje

OKAZION I LIMITUAR NE KOHE…SHITET 2+1

,
 • 64.800€

Details

 • Price: 64.800€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692033335

Description

 • SUPER OKAZION TE FUSHA E AVIACIONIT…. AP 2+1..!!

  Shitet apartamenet 2+1 me nje siperfaqe 90 m2 ne katin e 4… NE NDERTIM..!!
  Apartamenti ndodhet te fusha e Aviaacionit ne nje kompleks te ri ne ndertim me punime super cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire ne nje nga komplekset me te mire dhe me te bukur te zones. Me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire dhe te qete…!! Per momentin pa Hipoteke pasi eshte ne ndertim..!!
  SHITET PER NJE CMIM SUPER OKAZION 720 m2 NGA 900 m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS…!!
  LIKUJDIM TOTAL…!!
  Vetem per 3 dite…!! Nxitoni te perfitoni nga kjo ofert e limituar ne kohe…!!
  Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
  www.pronareger.com
  Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
  Na vizitoni ne zyren tone, adresa: Prane ish ekspozites shqiperia sot, ngjitur me bar restorant E88, bulevardi Gjergj Fishta.
  www.pronareger.com
  REAL ESTATE REGER.

Address

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger