Okazion-Apartament ne shitje

 • 1.100€
, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Okazion-Apartament ne shitje

, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.100€

Details

 • Price: 1.100€
 • Size: 79 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

OKAZION-Apartament në shitje-Tiranë
Apartamenti ndodhet në residencën që po ndërtohet së fundi tek Bulevardi i Ri i Tiranës. Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 79.70m2 ku 71.25m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 8.45m2. Ka tipologji 1+1 dhe është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë, tualete dhe ballkon. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 1100 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting