OKAZION: APARTAMENT NE SHITJE 2+1 TE RRUGA E “DIBRES”, FARMACIA 10

 • 137.000€
, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 137.000€

Details

 • Price: 137.000€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355673044004

Description

Apartament i ri në shitje me cmim okazion pranë qendrës së Tiranës, në një prej rrugëve kryesore të saj, në rrugen e “Dibres”, pranë unazës së vogël. Ndodhet tek Kompleksi i ri “ARLIS” i cili pozicionohet në lindje të kryeqytetit në një nga zonat e preferuara e cila po zhvillohet cdo ditë e më shumë duke ofruar të gjitha shërbimet që shoqërojnë qendrat e banuara.Kompleksi do të ofrojë shërbime të ndryshme, hapësira të gjelbërta, sheshe, trotuare, ndricim të jashtëm, ambiente shplodhëse dhe hapësira sherbimi për bar, kafe, restorant etj.
Kompleksi është një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me 2 kate parkim nëntokë.
Objekti do të ofrojë cilësi ndërtimi e realizuar nga teknologjitë e reja si në realizimin e rifiniturave po ashtu dhe në realizimin e shtresave hidro-izoluese, muret ndarese midis apartamenteve do të jenë termikisht të izoluara duke përdorur pambuk mineral me trashësi 50 mm etj.
Apartament i ri në shitje 2+1 me siperfaqe neto 97.7 m2 (114.3 m2 bruto) pozicionohet në katin e 4, me orientimin jug-lindje. Organizohet nga dhome ndenje + gatim + ngrënie bashke, dhomë matrimoniale + tualet brenda, tualet dite, dhomë gjumi dhe ballkoni.

Parashikuar të mbarojë brenda vitit 2022.

Kontakt: *+355673044004

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/rruga-e-dibres-farmacia-10

 • Address Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93