OKAZION-Apartament 2+1 Per Shitje, Rruga Anastas Kullurioiti

 • 95.000€
, Brryli

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin 2 te nje ndertimi ne faze grope ne rrugen Anastas Kullurioiti.
Ka siperfaqe totale 100 m2 dhe siperfaqe e brendshme 87 m2.

ORGANIZIMI:
Sallon ndenje
Ambjent gatimi
2 Dhoma gjumi
Tualet

Zona ku ndodhet prona eshte nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane.
Prane shume faciliteteteve te nevojshme per nje jetese sa me komode.
Ndertimi ka punime te standarteve europiane dhe eshte nje mundesi shume e mire banimi dhe investimi.

Per me shume informacion na kontaktoni!

 • Address Brryli
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj